1. Ogłoszenia mogą być dodawane wyłącznie po utworzeniu konta w serwisie z potwierdzeniem adresu e-mail. Potwierdzenie adresu e-mail odbywa się automatycznie po klikinięciu w odpowiedni link otrzymany na skrzynkę pocztową rejestrującego. Zalecamy sprawdzenie skrzynki SPAM, jeżeli link rejestracyjny nie dotarł od razu.
  2. Zalecane jest przyporządkowanie ogłoszenia do konkretnej kategorii z wyczerpującym określeniem atrybutów ogłoszenia. Pole „opis” służy do szczegółowego opisu oferowanej bądź oczekiwanej pomocy.
  3. Każde ogłoszenie jest zatwierdzane przez grupę moderatorów w celu weryfikacji poprawności treści. Moderatorzy dołożą wszelkiego wysiłku, aby ogłoszenie pojawiło się jak najszybciej, jednak z przyczyn niezależnych publikacja może nastąpić w okresie kilku godzin.
  4. Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści ksenofobicznych, a w szczególności antyukraińskich, a także rasistowskich czy wykluczających ze względu na jakikolwiek aspekt (płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, orientację seksualną, rasę etc.). W przypadku niezastosowania się, post nie zostanie opublikowany, a użytkownik może zostać zablokowany (tj. zostanie mu wyłączona możliwość dodawania ogłoszeń, a nawet zablokowany dostęp do strony).
  5. Administratorzy serwisu wraz z grupą moderatorów dokładają wszelkich starań, aby w serwisie pojawiały się wyłącznie ogłoszenia sprawdzone i uczciwe, jednak zastrzegają, że nie biorą odpowiedzialności za realizację ogłoszenia. Wyróżnianie ogłoszeń oraz oznaczanie ogłoszeniodawców jako „zweryfikowanych” jest w wyłącznej gestii administratorów i moderatorów serwisu, jednak zachęcamy do napisania wiadomości e-mail w przypadku chęci wyróżnienia ogłoszeniodawcy bądź ogłoszenia.

Translate »

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.