T-Mobile- udostępnia darmowe połączenia międzynarodowe do Ukrainy i przekazuje swoim klientom bezpłatne gigabajty

https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/02/t-mobile-udostepnia-darmowe-polaczenia-miedzynarodowe-do-ukrainy.html

Play: Przygotowaliśmy darmowe startery rozdawane dla przekraczających granicę. Dzięki temu obywatele Ukrainy będą mogli pozostać w kontakcie z najbliższymi zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem internetu oraz na bieżąco śledzić aktualne wiadomości. Oczywiście na starterach można włączyć darmowe pakiety z minutami, danymi oraz obniżeniem stawki połączenia do 5 groszy za minutę.

Orange: W tym trudnym czasie Orange Polska pomaga obywatelom Ukrainy w kontakcie z bliskimi rozdając na przejściach granicznych darmowe startery, obniżając ceny połączeń i rezygnując z opłat roamingowych na rzecz ukraińskiego operatora. Firma zapewniła schronienie i opiekę ponad 200 osobom w swoim ośrodku szkoleniowym. Wspiera też służby i organizacje koordynujące pomoc dla uchodźców.

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/jestesmyzwami-%d0%bc%d0%b8%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bc%d0%b8/

PLAYER Specjalnie dla naszych Przyjaciół z Ukrainy udostępniliśmy w Playerze kanał Ukraina 24, bez opłat i bez logowania.

https://bit.ly/Player_Ukraina24  

MAPY

LIVEMAP

MAPHUB

KAMERY

Translate »

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.